Granulu ražošanai izmantojam tikai
koksnes atliekas

Ražojam kokskaidu granulas tikai no citu ražošanas nozaru izejvielu atliekām, kurām nav cita pielietojuma un kuras pretējā gadījumā paliktu neizmantotas. Viss izmantojamais materiāls no cenas, vērtības un prioritātes aspekta ir pakļauts kaskādes efektam. Tas nozīmē, ka ražošanai tiek izmantots tirgū pieejamais viszemākās kvalitātes (enerģijas ražošanai un apkurei paredzētā koksne) un cenas kokmateriāls.

Dažreiz ražošanā tiek izmantots arī zemas kvalitātes apaļkoks, kas defektu, piemēram, nestandarta garuma, izliekumu, bojājumu, metāla piejaukuma vai citu neatbilstību dēļ nav piemērots pārstrādei kokzāģētavās, finiera rūpnīcās un papīra ražotnēs.
pellets

Pilnībā izsekojama vērtību ķēde


Mēs ievērojam visus plaši atzītos ilgtspējīgas mežu apsaimniekošanas sistēmas principus un kritērijus, uz kuriem balstīts meža īpašnieku darbības saimniecisko, sociālo un ekoloģisko aspektu novērtējums. Mēs esam pievienojušies sertificētu kokapstrādes uzņēmumu saimei un atbalstām tādu mežsaimniecību, kas saglabā vērtīgās ekosistēmas un nodrošina mežstrādniekiem drošus, veselīgus un taisnīgus darba apstākļus. Izvēloties tikai sertificētu koksni, mēs izvairāmies no nekontrolēta materiāla izmantošanas, kas var būt iegūts no videi un sabiedrībai kaitīgiem avotiem.

Kvalitāte un uzticamība


Savā darbībā mēs koncentrējamies uz produkcijas un pakalpojumu kvalitātes nodrošināšanu ar minimālu ietekmi uz apkārtējo vidi. Ikdienas darbā un biznesā veltām visas pūles ilgtspējīgas enerģijas sistēmas izstrādei ar mērķi aizstāt fosilos kurināmos. Mūsu biznesa mērķi ir balstīti uz šādiem principiem:
  • augstākās kvalitātes produkti
  • minimālā ietekme uz vidi
  • maksimāla ražošanas energoefektivitāte
  • maksimāli droša darba vide
  • maksimāls siltumnīcas efektu izraisošo gāzu samazinājums
process

Sadarbojamies ar uzticamiem partneriem

Mēs sadarbojamies tikai ar tādiem partneriem, kas savā darbībā ievēro tādus pašus kvalitātes, vides, energoefektivitātes un darba drošības principus, kā mēs. Mēs iepērkam izejmateriālus tikai no tādiem piegādātājiem, kuri ievēro ilgtspējīgas mežu apsaimniekošanas standartus un nodrošina to prasībām atbilstošu materiālu piegādi. Mūsu darbības neatņemama sastāvdaļa ir korupcijas risku mazināšana. Pateicoties pastāvīgai izpratnes paaugstināšanai, skaidrām līgumattiecībām, elektroniskajiem norēķiniem un pastāvīgam auditam, mums ir izdevies izveidot atbilstīgu uzticības pārbaudes sistēmu, kas dod mums iespēju izslēgt no savas vērtību ķēdes jebkādu neētisku rīcību. Iepazīstieties ar mūsu klientu un partneru personu datu apstrādes noteikumiem Iepazīstieties ar mūsu pretkorupcijas politiku

Pasūti granulas e-veikalā – ātri un ērti!

Ātra piegāde līdz Jūsu mājas durvīm!

Premium klases granulas
g Graanul 6 mm

Lepakojumā

0.99 t uz paletes 66 x 15 kg maisi
178,57€ palete (180,37€ tonna)

200€ palete (ar PVN)

Maksimālais pasūtījuma apjoms 10 paletes

Daudzums:
up arrow
palete
down arrow

Granulu grozs kamīnam vai krāsnij

Izvēlieties modeli:

  • Garums: 421mm
  • Dziļums: 260mm
  • Augstums: 166mm
  • Tilpums: 6.5 kg
Vairāk informācijas

Cena: 89.00€
Pievienot grozamshopping-cart